Τα σχέδια είναι πάρα πολύ καλά. Ευχαριστώ. Επίσης, η αναδιάταξη των στοιχείων είναι πολύ βολική και μου αρέσει ιδιαίτερα η ιδέα του πως προσθέτεις καινούργιο πανεπιστήμιο—inspired by Android OS 🙂
![kouraklis](https://appndesign.com/wp-content/uploads/kouraklis-60x60.jpg)
Ιωάννης Κουρακλής, Καθηγητής
Τα σχέδια είναι πάρα πολύ καλά. Ευχαριστώ. Επίσης, η αναδιάταξη των στοιχείων είναι πολύ βολική και μου αρέσει ιδιαίτερα η ιδέα του πως προσθέτεις καινούργιο πανεπιστήμιο—inspired by Android OS 🙂